Na kraju polugodišta

Petak, 20. decembar 2019. godine bio je rezervisan za različite aktivnosti koje su osmislili i predložili učenici. Odlučeno je da se učionice pretvore u školski bioskop, a gledali su se filmovi koje su učenici odabrali prethodnih dana. Najviše glasova dobio je film "Sam u kući 2", a potom i "Lajanje na zvezde", a gledani su još i filmovi "Kralj lavova" i "Zamka za roditelje". Nakon bioskopa usledila je tombola. Izvlačeni su brojevi za osvajanje slatkih poklona koje su đaci prethodno spakovali i spremili za razmenu. Učenici od II do IV razreda su slušali bajke i priče koje su čitali stariji đaci. Čitali su osmaci: Andrijana Zobenica, Marko Sivčev, Ivana Kostić, Andrea Ćirić, Jovana Đomparin i Katarina Antonić. Odabrane bajke i priče koje su privukle pažnju mlađih đaka bile su: "Devojčica sa šibicama", "Pipi Duga Čarapa", "Krokodil", "Priča o malom prstu"...

Ostale fotografije pogledajte OVDE