Huge selection of Nike soccer cleats,Shop for Nike Hypervenom Phantom 2 Neymar x Air Jordan White Gold,Discover More Here.

„Ja sada i za deset godina“

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

„Ja sada i za deset godina“

Ivana Manić, učenica VIII1 razreda naše škole, osvojila je DRUGO MESTO na takmičenju u pisanju sastava na nemačkom jeziku i nagradno putovanje u Budimpeštu. Konkurs je raspisan od strane Udruženja za negovanje i usavršavanje nemačkog jezika „Deutscher Schulverein"  i nemačkog Udruženja „Maria Theresiopolis“  iz Subotice. Od ponuđene četiri teme Ivana je izabrala: Ich jetzt und in zehn Jahren – „Ja sada i za deset godina“. Četveročlani žiri, sastavljen od stručnjaka iz oblasti germanistike, nagradio je po tri najbolja sastava u kategoriji osnovaca i srednjoškolaca. Ivanu je pripremala nastavnica nemačkog jezika Katarina Tornjanski.

ivana manic nemacki