Jovan Popovic Kikinda

Saradnja najmlađih i najstarijih sugrađana

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Saradnja najmlađih i najstarijih sugrađana

Učenici Osnovne škole "Jovan Popović" su kroz radionicu "Upotreba interneta i korišćenje računara" pokušali da prenesu svoja znanja o novim tehnologijama najstarijim sugrađanima. Ova aktivnost predstavlja jednu od šest predviđenih projektom "Saradnja starih i dece" koju realizuju škola i Gerontološki centar Kikinda pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za socijalnu zaštitu i demografiju. Cilj je da deca upoznaju život starih, a stariji da prenesu iskustvo na decu. Dosadašnje radionice obuhvatile su izradu murala na zidovima Gerontološkog centra i OŠ "Jovan Popović", kao i pravljenje i postavljanje kućica za ptice.

izvor: TV"Rubin"

Capture1  Capture2