Jovan Popovic Kikinda

2016/17

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker  

 

 

 

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Takmičenja 2016/17.

TAKMIČENJA ŠKOLSKE 2016/17. GODINE

 

KVIZ "MAMUTFEST"

Za učenike sedmog razreda organizovan je "Kviz iz doba Jure". Zavidno znanje i snalažljivost pokazala je ekipa naših sedmaka koju su činili: Nemanja Babić, Ivana Manić, Nestor Iličin i Katarina Blažić. Osvojili su  DRUGO  mesto.

Nastavnik: Jelena Knežević

 

TRKA ZA SREĆNIJE DETINJSTVO 

U subotu, 1. oktobra, po 26. put održana je tradicionalna humanitarno sportska priredba „Trka za srećnije detinjstvo“ u organizaciji Crvrnog krsta Kikinde. Moto trke je "Imam cilj, dođi na start!"

Kategorija IV razred (dečaci) Barbul Milorad   DRUGO  mesto

Učiteljica: Slavica Ljiljak

Kategorija IV razred (devojčice) Mrvičić Milica    DRUGO  mesto

Učiteljica: Slavica Ljiljak

Kategorija V razred (dečaci) Stepanov Dušan  PRVO  mesto i osvojen bicikl, Janjić Dario  DRUGO  mesto

Nastavnik: Goran Aruš

Kategorija VI razred (dečaci) Budai Jovan   TREĆE  mesto

Nastavnik: Vasa Mikalački

Kategorija VII razred (dečaci) Nadlački Marko  PRVO  mesto, Radulaški Ognjen  DRUGO  mesto.

Nastavnik: Goran Arnuš

Kategorija VII razred (devojčice) Dejana Veskov  PRVOmesto

Nastavnik: Goran Arnuš

Kategorija VIII razred (devojčice)

Matijević Milica  PRVO  mesto, Babić Una  DRUGO  mesto,Budai Jelena  TREĆE mesto

Nastavnik: Goran Arnuš

 

NA XXIII "ZMAJEVIM DEČIJIM IGRAMA" NA LITERARNOM KONKURSU "PESMA IDE KROZ SVET CEO"

Učenica drugog razreda Anja Tešin osvojila je PRVO  mesto.

Učiteljica: Nataša Imbronjev

Učenik šestog razreda Ivan Radosavčevosvojio je PRVO  mesto.

Nastavnica: Renata Vujadinov

 

NA OKRUŽNOM TAKMIČENJU U PLIVANJU, održanom 02.novembra u Kikindi, našu školu su predstavljali sledeći učenici:

Sara Čubrilo, III-2

Nina Tornjanski , V-2, plasman na Republičko takmičenje, sedmo mesto

Milica Matijević, VIII-1, plasman na Republičko takmičenje, dvanaesto mesto

Ivana Novaković, VIII-2, plasman na Republičko takmičenje, šesto  mesto

Jana Bjelić, VI-1, plasman na Republičko takmičenje, osmo mesto

Maša Beronja, VI-1, plasman na Republičko takmičenje, trinaesto mesto

Dejana Veskov, VII-1, plasman na Republičko takmičenje, četvrto  mesto

Viktor Galčik, IV-1, Relja Gajski, IV-2, Stefan Simić,VI-2, Bojan Ludajić, V-2,

Vladan Čubrilo,III-2, plasman na Republičko takmičenje

Luka Injac, V-1, plasman na Republičko takmičenje

Nemanja Galić, III-2

Milan Galić, VI-1, plasman na Republičko takmičenje

Nastavnik: Vasa Mikalački

 

„DABAR"- MEĐUNARODNO TAKMIČENJE IZ RAČUNARSKE I INFORMATIČKE PISMENOSTI ZA UČENIKE OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA

 

U našoj školi je 15. novembra održano Školsko takmičenje za učenike od V do VIII razreda. Učestvovalo je 62 učenika.

Nastavnice: Jelena Vukobrat i Dragana Volarov

 

NA LITERARNOM KONKURSU "PLODOVI OKTOBRA" POVODOM DANA LUDAJA

Učenica  Anja Tešinje osvojila  DRUGO  mesto, a Strahinja Olajić  TREĆE  mesto.

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

Na likovnom konkursu organizovanom povodom 7. internacionalnog festivala podvodonog filma,

učenica III razredaTijana Badrljički  osvojila je  DRUGO  mesto,

Učiteljica: Ljiljana Marković

 Učenik IV razreda  Relja Gajski osvojio je TREĆEmesto

Učiteljica: Slavica Ljiljak

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U MALOM FUDBALU

ŽENSKA EKIPA, DRUGO MESTO:

Pašić Marija, 8-2,Novaković Ivana, 8-2,, Babić Una, 8-1,Salkić Sanela, 8-1, Sivčev Aleksandra, 8-2, Marić Mina, 7-3, Sredić Nina, 7-1, Iličin Nađa, 5-2.

Nastavnik: Goran Arnuš

MUŠKA EKIPA:

Ivan Stojadinov, 8-2, Nikola Francuski, 8-1, Kebić Žarko, 8-2, Marko Francuski, 7-3, Mihajlo Francuski, 7-3, Aleksandar Kuburić, 7-3, Ognjen Radulaški, 7-1,Milan Radulović, 7-2, Jovan Budai, 6-1, Dario Janjić, 5-1, Strahinja Stankić, 7-2.

Nastavnik: Goran Arnuš

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U KOŠARCI

ŽENSKA EKIPA – DRUGO MESTO:

Ivana Novaković, 8-2, Doroteja Grastić, 8-2, Oličkov Katarina, 7-3, Pašić Marija, 8-2 , Babić Una, 8-1, Matijević Milica, 8-1, Balaban Saška, 8-1, Salkić Sanela, 8-1, Sivčev Aleksandra, 8-2, Plavšić Dunja, 6-2

Nastavnik: Vasa Mikalački

MUŠKA EKIPA:

Ivan Stojadinov, 8-2, Stefan Popov, 8-2, Stefan Terzin, 8-2 ,Žarko Kebić, 8-2, Nikola Francuski, 8-1, Stefan Marjanski, 8-1, Dmitar Boćan, 8-1,Marko Lazarević,8-1, Nikola Albulov, 8-1, Luka Kalanj,8-2.

Nastavnik: Vasa Mikalački

 

HUMANITARNI TURNIR U IGRANJU VIDEO IGRICA 24.12.2016.

EKIPA UČENIKA OSMOG RAZREDA:

Boćan Dmitar, Stefan Popov,Kebić Žarko,Nikola Francuski, Marko Lazarević.

Od prikupnjenih novčanih priloga kupljena sredstva za dečje odeljenje u Opštoj bolnici Kikinda.

Nastavnik: Nemanja Vajagić

 

"BANAT, NAŠE MESTO POD SUNCEM" - KVIZ

“Centar za stručno usavršavanje Kikinda” je u okviru aktivnosti Naučnog kluba organizovao takmičenje školskih timova, učenika osnovnih škola iz Kikinde. Pitanja su bila iz oblasti istorije, geografije, ekologije i etnologije srpskog i rumunskog Banata. Priprema timova bila je iz monografije “Banat na evropskom putu” koja je nastala tokom realizacije IPA projekta prekogranične saradnje Rumunije i Srbije.

Ekipu naše škole činili su:

Tijana Terzin, Dejana Veskov, Katarina Blažić i Nestor Iličin.

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE - FIZIKA 19.2.2017.

Sedmi razred:

Iličin Nestor, 7-3,  DRUGO mesto, plasman na Okružno takmičenje; DRUGO mesto na Okružnom takmičenju

Ivana Manić, 7-1,  peto mesto, plasman na Okružno takmičenje

Nastavnik: Jelena Vulić

 

OPŠTINSKA SMOTRA RECITATORA 20 - 21. 2. 2017.

Prvi razred:

Jerković Dušan

Učiteljica: Dušica Matejin

Drugi razred:

Pročikević Elena, Mrvičić Marija

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

Našpalić Tijana, Saša Terno

Učiteljica: Ljiljana Piperski

Treći razred:

Miladinov  Kristina

Učiteljica: Snežana Perović

Peti razred:

Zobenica Andrijana

Nastavnica: Božana Grbić

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE SRPSKI JEZIK

Peti razred:

Ćirić Danilo, 5-1, TREĆE mesto

Nastavnik: Božana Grbić

Osmi razred:

Bajkin Marko, 8-1

Radošević Mira, 8-1 PRVO mesto, plasman na Okružno takmičenje

Daliborka Dimović, 8-2

Nastavnik: Renata Vujadinov

 

OPŠTINSKO/OKRUŽNO  TAKMIČENJE MATEMATIKA, 25.2.2017.

Treći razred:

Anja Injac, 3-1, 74 boda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Tatjana Glišić, 3-1, 60 bodova

Učiteljica: Ljiljana Marković

Četvrti razred:

Milica Mrvičić, 4-2, TREĆE mesto, 80 bodova, plasman na Okružno takmičenje, DRUGO mesto na Okružnom takmičenju

Učiteljica: Slavica Ljiljak

Ognjen Beloš, 4-1, 60 bodova, plasman na Okružno takmičenje, PRVO mesto na okružnom takmičenju

Učiteljica: Katica Jančić

Peti razred:

Ivana Erdeljan, 5-1, 30 bodova, plasman na Okružno takmičenje, 22 boda na Okružnom takmičenju

Andrijana Krasić, 5-1, 23 boda

Nastavnica: Dragana Volarov

Aleksandra Bajić, 5-2, 25 bodova

Nastavnica: Jelena Vukobrat

Sedmi razred:

Nestor Iličin, 7-3, DRUGO mesto, 65 bodova, plasman na Okružno takmičenje; DRUGO mesto na Okružnom takmičenju, 48 bodova

Ivana Manić, 7-1, 20 bodova

Milica Adamović, 7-2, 10 bodova

Nastavnica: Jelena Vukobrat

Osmi razred:

Mila Pokrajac, 8-2, 5 bodova

Ivan Stojadinov, 8-2, 5 bodova

Nastavnica: Dragana Volarov

 

OPŠTINSKO /OKRUŽNO /REPUBLIČKO TAKMIČENJE – NEMAČKI JEZIK:

Osmi razred:

Daliborka Dimović, 8-2, plasman na Okružno takmičenje, TREĆE mesto na Okružnom takmičenju, PLASMAN NA REPUBLIČKO TAKMIČENJE

Nastavnica: Katarina Tornjanski

 

OPŠTINSKO /OKRUŽNO TAKMIČENJE - ENGLESKI JEZIK- zbog izuzetno teškog testa na nivou republike za opštinsko takmičenje doneta je odluka da se svi učenici plasiraju na Okružno takmičenje

Osmi razred:

Saška Balaban, 8-1, plasman na Okružno takmičenje, Okružno takmičenje 31 bod,

Daliborka Dimović, 8-2, plasman na Okružno takmičenje, nije učestvovala na Okružnom takmičenju,

Pokrajac  Mila, 8-2, plasman na Okružno takmičenje, Okružno takmičenje 19 bodova

Nastavnica: Milena Mučalov

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE – HEMIJA, 26.2.2017.

Sedmi razred:

Nestor Iličin, 7-3, DRUGO mesto, 81 poen, plasman na Okružno takmičenje,

Manić Ivana, 7-1, DRUGO mesto, 81 poen, plasman na Okružno takmičenje,

Milica Adamović, 7-2, 64 poena

Nastavnica: Dragana Vunjak

 

 OPŠTINSKO TAKMIČENJE – ISTORIJA, 5.3.2017.

Peti razred:

Dragoljub Tica, 5-2, 28 bodova, Simona Mirčić, 5-1, 23 boda, Ivana Erdeljan, 5-1, 22 boda

Sedmi razred:

Nestor Iličin, 7-3, 38 bodova, TREĆE mesto, plasman na Okružno takmičenje

Ivana Manić, 7-1, 30 bodova

 Osmi razred:

Glušica Srećko, 8-1, 35 bodova, DRUGO mesto, plasman na Okružno takmičenje

Nastavnica: Jelena Knežević

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE – BIOLOGIJA, 4.3.2017.

Peti razred:

Andrijana Zobenica, 5-1,  TREĆE  mesto, 75 bodova

Jovana Jakšić, 5-1,  TREĆE  mesto, 74 boda.

Šesti razred:

Desanka Ćirić, 6-2,  TREĆE  mesto, 74 boda

Igor Demić, 6-1, 35 bodova

Sedmi razred:

Katarina Blažić,7-3,  DRUGO  mesto, PRVO  mesto na Okružnom, plasman na Republičko takmičenje

Tijana Terzin, 7-1,  DRUGO mesto

Dejana Veskov,7-1, 69 bodova

Nastavnica: Nevenka Đurić Kun

 

 OPŠTINSKO/ OKRUŽNO TAKMIČENJE – GEOGRAFIJA, 11.3.2017.

Sedmi razred:

Nestor Iličin, 7-3, PRVO mesto,  98 BODOVA, plasman na Okružno takmičenje, Okružno takmičenje 78 bodova,

Katarina Balažević, 7-3 DRUGO mesto, 85 bodova, plasman na Okružno takmičenje, Okružno takmičenje 80 bodova,

Dejana Veskov, 7-1, DRUGO mesto, 80 bodova, plasman na Okružno, Okružno takmičenje 62 boda,

Tijana Terzin, 7-1, TREĆE mesto, 71 bod

Nastavnica: Olivera Gašić

 

REPUBLIČKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE „ MISLIŠA“ ZA UČENIKE OD DRUGOG DO OSMOG RAZREDA- 9.MART 2017.

Učestvovalo 39 učenika.

Učenica drugog razreda Anja Tešin osvojila TREĆU nagradu.

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

 

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE „ KENGUR“ ZA UČENIKE OD PRVOG DO OSMOG RAZREDA, 16.MART 2017. GODINE

Učestvovao 51 učenik.

Učenica Anja Tešin, 2-2, osvojila TREĆU nagradu i pozvana je na finale takmičenja 27. maja u Beogradu.

Pohvale dobili:

Nataša Ziramov, 1-1

Učiteljica: Gordana Mišković

Uroš  Beloš, 2-2

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

Ognjen Beloš, 4-1, Tatić Svetlana , 4-1

Učiteljica: Katica Jančić

Nestor Iličin, 7-3

Nastavnica: Jelena Vukobrat

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U RUKOMETU

ŽENSKA EKIPA OSVOJILA DRUGO MESTO

Sastav ekipe:

Balaban Saška, 8-1, Babić Una, 8-1, Erdeljan Ivana, 5-1, Novaković Ivana, 8-2, Pašić Marija, 8-2, Sredić Nina, 7-1, Matijević Milica, 8-1, Salkić Sanela, 8-1, Stevanović Una, 5-1.

Nastavnik: Goran Arnuš

 Sastav muške ekipe:

Francuski Mihajlo, 7-3, Francuski Marko, 7-3, Kebić Žarko, 8-2, Kovrlija Marko, 7-3, Stankić Strahinja, 7-2, Radulović Milan, 7-2, Kuburić Aleksandar, 7-3, Nadlački Marko, 7-2, Radulaški Ognjen, 7-1,, Đukić Luka, 7-3, Stojadinov Ivan, 8-2.

Nastavnik: Goran Arnuš

 

REPUBLIČKO TAKMIČENJE U DŽUDOU

Peti razred:

Iličin Nađa, TREĆE MESTO

Šesti razred:

Milica Latković, TREĆE MESTO

 Koordinator takmičenja: Jelena Krvopić, nastavnik fizičkog vaspitanja, direktor škole

 

HUMANITARNO OPŠTINSKO TAKMIČENJE U BASKETU "3 NA 3"

Ekipa devojčica PRVO MESTO

Sastav ekipe:

Ivana Novaković, 8-2, Marija Pašić, 8-2, Katarina Oličkov, 7-3

Nastavnik: Goran Arnuš

 

OKRUŽNO TAKMIČENJE U MINI ATLETICI

 DEVOJČICE:

TRČANJE 60 METARA :

Gordana Stepanov, 6-2, Snežana Đuran, 6-1

 TRČANJE 300 METARA

Anja Mudrinić, 7-1, Danijela Miladinov, 5-1

TRČANJE 600 METARA:

Jana Bjelić, 6-1, Andrijana Krasić, 6-1

SOK U VIS:

Milica Latković, 6-2

Sanela Stanišin, 7-1, plasman na Međuokružno takmičenje.

 SKOK U DALJ:

Lidija Jerinkić, 5-2, plasman na Međuokružno takmičenje,

Anja Stajić, 7-1

BACANJE KUGLE:

Maša Beronja, 6-1, Una Stevanović, 5-1

 BACANJE VORTEKSA:

Tatić Svetlana, 4-1, plasman na Međuokružno takmičenje.

 DEČACI:

TRČANJE 60 METARA:

Milorad Barbul, 4-2, plasman na Međuokružno takmičenje,

Dario Janjić, 5-1

 Trčanje 300 metara:

Dušan Stepanov, 5-2

 TRČANJE 600 METARA:

Jovan Budai, 6-1

SKOK U VIS:

Milan Lovrić, 6-2

Matija Mudrinić, 7-1, plasman na međuokružno takmičenje.

 SKOK U DALJ:

Marko Sivčev, 5-1

Srđan Mihalj, 6-2, plasman na Međuokružno takmičenje

 BACANJE KUGLE:

Stankić Strahinja, 7-2, Simić Stefan, 6-2

 BACANJE VORTEKSA:

Radulaški Vanja, 4-2, plasman na Međuokružno takmičenje

Aleksandar Miklja, 4-1

Nastavnici: Vasa Mikalački i Goran Arnuš

 

MEĐUOKRUŽNO TAKMIČENJE U MINI ATLETICI

 Vanja Radulaški  IV2, u disciplini bacanje vorteksa zauzeo jeprvo mesto, plasman na Republičko,

Lidija Jerinkić  V2,  u disciplini skok u dalj zauzela je prvo mesto, plasman na Republičko,

Srđan MihaljVI2, u disciplini skok u dalj zauzeo je prvo  mesto, plasman na Republičko,

Matija Mudrinić  VII1, u disciplini skok u vis zauzeo je  treće  mesto,

Sanela Stanišin  VII1,  u disciplini skok u vis zauzela je treće  mesto,

Svetlana Tatić IV1, u disciplini bacanje vorteksa zauzela je treće mesto,

Milorad Barbul IV2, u disciplini trčanje na 60m zauzeo je četvrto mesto.

Nastavnici: Goran Arnuš i Vasa Miklački

 

REPUBLIČKO TAKMIČENJE U MINI ATLETICI:

Lidija Jerinkić, 5-2, skok u dalj, ČETVRTO MESTO U REPUBLICI

Srđan Mihalj, 6-2, skok u dalj, TREĆE MESTO U REPUBLICI

Vanja Radulaški, 4-2, bacanje vorteksa - DRUGO MESTO U REPUBLICI

Nastavnik: Vasa Mikalački, Goran Arnuš

 

MALE OLIMPIJSKE IGRE- OPŠTINSKO/OKRUŽNO REPUBLIČKO

OPŠTINSKO:

Prvi razred, PRVO MESTO, plasman na Okružno takmičenje, PRVO MESTO na Okružnom takmičenju, plasman na Republičko takmičenje.

Učiteljica: Gordana Mišković

Drugi razred, PRVO MESTO, plasman na Okružno takmičenje, PRVO MESTO na Okružnom takmičenju, plasman na Republičko takmičenje.

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

Treći razred, drugo mesto na Opštinskom takmičenju.

Učiteljica: Snežana Perović

 

SPORTSKE IGRE MLADIH

ODBOJKA

četiri ženske ekipe

jedna muška ekipa

RUKOMET

jedna ženska ekipa

jedna muška ekipa

FUDBAL

dve muške ekipe

"IZMEĐU DVE VATRE"

osam ekipa

 Rezultati:

Drugi razred - pobednik "Između dve vatre"

Učiteljica: Nataša Imbronjev Cucić

Četvrti razred - pobednik "Između dve vatre", plasman na završno takmičenje u Beogradu jula meseca.

Učiteljica: Slavica Ljiljak

Četvrti razred - treće mesto "Između dve vatre".

Učiteljica: Katica Jančić

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE U PRVOJ POMOĆI, PRVO MESTO U OPŠTINI, PLASMAN NA POKRAJINSKO TAKMIČENJE

Ekipa u sastavu:

Anja Stajić,7-1, Sanela Stanišin,7-1, Tijana Terzin, 7-1, Anđela Veskov, 7-1, Nina Sredić, 7-1, David Janjić, 8-1.

Nastavnik: Nevenka Đurić Kun

 

TAKMIČENJE U ROBOTICI – "BITKA ZA ZNANJE- KODigranje", prošli  prvi i drugi nivo takmičenja

Ekipa u sastavu:

Luka Kalanj, 8-2, Igor Đirić, 6-2, Luka Đukić, 7-3, Luka Piperski, 6-1.

Nastavnik: Nemanja Vajagić

 

Na trećem likovnom konkursuZAJEDNO KROZ SVET U BOJI“ osvojene su četiri nagrade, učenica Tijana Glišić, 3-1 osvojila DRUGO mesto.

Učiteljica: Ljiljana Marković

Na  devetom konkursu pod nazivom “RADIONICA BASNOPISACA“ ZADUŽBINE „DOSITEJ OBRADOVIĆ“, učenice III1 osvojile su nagrade u kategoriji najbolji tekst i ilustracija. Tatjana Glišić osvojila je drugo mesto

Jovana Radošević, takođe,drugo mesto,  

Treće mestoosvojio je grupni rad Glišić Tatjane, Injac Anje, Badrljički Marijane, Badrljički Tijane, Albulov Mine i Vlačić Ivane.

Učiteljica: Ljiljana Marković

 

Na 13. likovnom konkursu u OKVIRU MEĐUNARODNOG FESTIVALA DEČJEG STARALAŠTVAVODAVODA-KREATIVNA ČAROLIJA“ u Banji Vrujci, između više od 3000 likovnih radova pristiglih iz 8 zemalja, pohvaljeno je 170 najuspešnija učenika. Među njima su i učenice trećeg razreda naše škole: 

Tijana Badrljički, Tatjana Glišić, Sara Majkić  Jovana Radošević.

Učiteljica: Ljiljana Marković

 

NA MEĐUNARODNOM FESTIVALU “MARKOVDANSKI SUSRETI DECE I PESNIKA“ koji je održan 12. i 13. maja na Panoniji, 

Injac Anja, učenica III razreda, osvojila je SPECIJALNU NAGRADU u kategoriji "slikovanje".

U okviru manifestacije održana je likovna kolonija na kojoj je grupni rad Ivane Vlačić, Mine Albulov i Anje Injac  osvojio TREĆU nagradu.

Učiteljica:Ljiljana Marković

 

TAKMIČENJE IZ GEOGRAFIJE "KIKINDA MOJ GRAD - OKRIJMO GDE ŽIVIMO"

Takmičenje iz geografije pod nazivom "Moja Kikinda" održano je 27. aprila 2017. godine.

Sastav ekipe: 

Una Babić, 8-1, Ognjen Radulaški, 7-1, Nestor Iličin , 7-3, Ivan Stojadinov, 8-2.

Nastavik: Olivera Gašić

Povodom Svetskog dana Crvenog krsta, 8. maja, održano je takmičenje „FESTIVAL MLADOSTI, HUMANOSTI I LEPOTE“.

Našu školu su predstavljali učenici šestog razreda:

Milica Latković, 6-2, Jana Bjelić, 6-1, Snežana Đuran,6-1, Miona Brkljač, 6-1, Milan Galić, 6-1,Maša Beronja, 6-1.

Nastavnik: Nevenka Đurić Kun

 

OPŠTINSKO TAKMIČENJE „ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU“

Učenici koji su se takmičili u „B“ kategoriji su:

Ivana Erdeljan, 5-1, četvrto mesto

Marko Sivčev, 5-1, četvrto mesto

U „C“ kategoriji takmičili su se:

Katarina Oličkov, 7-3, Mihajlo Francuski, 7-3

Ekipno smo zauzeli četvrto mesto.

Nastavnik: Svetlana Pavlović

 

U Narodnoj biblioteci "Raka Drainac" u Blacu dodeljene su nagrade najboljima na likovnom i literarnom konkursu raspisanom pod nazivom „U BAJKAMA JE SVE MOGUĆE”. Među nagrađenim učenicima bile su i učenice  III razreda naše škole Anja Injac i Tatjana Glišić.

Učiteljica: Ljiljana Marković

 

    Pregled plasmana naših učenika na takmičenjima u organizaciji MPS:

predmet opštinsko okružno međuokružno pokrajinsko republičko međunarodno
srpski jezik 4 1        
biologija 7 1     1  
matematika 12 4        
geografija 4 3        
Kengur           51
Misliša         39  
recitatori 6          
fizika 2 2        
hemija 3 2        
engleski 3 3        
nemački 1 1     1  
istorija 6 2        
saobraćaj 4          
odbojka- ekipe 2          
košarka – ekipe 2          
rukomet - ekipe 2          
fudbal-ekipa 2          
Mini atletika   25 7   3  
plivanje   15     9  
Male olimpijske igre-ekipno 3 2     2  
Džudo 2   2   2  

Sumiran pregled učešća učenika na takmičenjima u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji:

  opštinsko okružno međuokružno pokrajinsko republičko međunarodno
pojedinačno 67 59 9   55 51
ekipno 11 2     2