Jovan Popovic Kikinda

2012/13.

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker  

 

 

 

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Takmičenja 2012/13.

Opštinsko  takmičenje iz srpskog jezika

Živković Petar V1

Žeravica  Bojana V1

Nastavnik Vujadinov Renata

Iličin Teodor VI1  plasman na okružno takmičenje

Vidicki Uroš VI2

Adamović Marina VI2

Latković Luka VI2

Nastavnik Marija Vojinović

Jerkov Maja VII2 treće mesto

Nastavnik Božana Grbić

Opštinsko takmičenje iz biologije

Erdeljan Nenad Vrang prvog mesta,  plasman na okružno takmičenje

Janjić Jelena V rang  trećeg mesta

Krvopić Minja Vrang trećeg mesta

Iličin Teodor VI1rang drugog mesta, plasman na okružno takmičenje

Adamović Marina VIrang trećeg mesta

Vidicki Uroš VIrang trećeg mesta

Vujin Ana VIII2 rang trećeg mesta

Tolmač Nenad VIII1

Nastavnik Nevenka Đurić Kun

 Opštinsko takmičenje iz matematike

Iličin Nestor III3100 poena, prvo mesto, učiteljica Ljiljana Marković

Manić Ivana III1100 poena, prvo mesto,učiteljica Gordana Mišković

Ludajić Bojan III3učiteljica Ljiljana Marković

Terzin Tijana III1učiteljica Gordana Mišković

Stojadinov Ivan IVplasman na okružno takmičenje

Grastić Doroteja IVUčiteljica Slavica Ljiljak

Babić Miloš Vplasman na okružno takmičenje

Skuban Dunja V2

Nastavnik Jelena Vukobrat

Živković Petar  V1Aleksa Demić V1

Nastavnik Dragana Volarov

Iličin Teodor VIplasman na okružno takmičenje takmičenje, prvo mesto na okružnom takmičenju, plasman na republičko takmičenje

Vidicki Uroš VI2 plasman na okružno takmičenje

Adamović Marina VI2

Raković Nenad VI2

Igor Vujin VI2

Nastavnik Jelena Vukobrat

Savić Jana VIII2

Nastavnik Dragana Volarov

 Opštinska smotra recitatora

Adrijana I1plasman na zonsku smotru recitatora, plasman na pokrajinsku smotruUčiteljica Draško Draženka

Ćirić Desanka II2 Učiteljica Dušica Matejin

Čongradin Milica III2plasman na zonsku smotru recitatora, plasman na pokrajinsku smotruUčiteljica Snežana Perović

Andrea Ranđelović VI2

Tanja Stepanov VI2

Nastavnik Marija Vojinović

Opštinsko takmičenje u odbojci

Ekipa dečaka prvo mesto u opštini i drugo mesto na međuokružmnom takmičenju

Sastav ekipe:

Gašić Luka VIII1

Ljubojević Marko VIII1

Pašić Milan VIII2

Petkov Stevica VII1

Košut Boris VII1

Galić Nikola VIII1

Kuzmanovski Bojan VII2

Nastavnik Jelena Krvopić

Ekipa devojčica treće mesto u opštini

Sastav ekipe:

Petkov Dejana VII1

Todorović Tamara VII1

Konstantoinov Teodora VII1

Vujin Ana VIII2

Balaban Milica VII1

Savić Jana VIII2

  1. Jelena Krvopić

Republičko  takmičenje u plivanju

Popov Stefan III2

Veskov Dejana III1

Balaban Saška IV1

Novaković Ivana IV2

Pašić Marija IV2

Mirčić Selena V1

Božin Srđan V2

Laković Srđan VII2

Nastavnik Vasa Mikalački

Opštinsko takmičenje u košarci

Ekipa devojčica  drugo mesto u opštini

Sastav ekipe:

Popović Ksenija VII2

Boćanji Ivana VIII2

Šorak Jelena VIII2

Krstonošić Milana VIII2

Markov Zorica VI2

Jovanov Anđela VI1

Balaban Milica VII1

Petkov Dejana VII1

Krsta Duška VII2

Nastavnik Vasa Mikalački

Ekipa dečaka:

Gašić Luka VIII1

Ljubojević Marko VIII1

Skuban Igor VIII2

Gavranov Slobodan VII2

Kokotovioć Filip VI3

Đomparin Branislav VII2

Oličkov Ivan VI2

Vukmirica Mateja VII2

Turudija Stefan VI2

Nastavnik Vasa Mikalački

 Opštinsko takmičenje u stonom tenisu

Čubrilo Luka V2

Iličin Teodor VI1

Nastavnik Vasa Mikalački

 Akcija na nivou opštine Kikinda – Promotivna vožnja biciklovima, rolerima, trotinetima

Savić Jana VIII2

Krstoniošić Milana VIII2

Janković Boris VIII2

Tolmač Nenad VIII1

Petkov Stevica VII1

Sredić Nikola VII1

Balaban Milica VII1

Stanišić Danijela VII1

Mikalački Dragana VI1

Milovanov Ivana VI1

Jovanov Anđela VI1

Piperski Olivera VI1

Nastavnik Vasa Mikalački

 Opštinsko takmičenje iz fizike

Vukmirica Mateja VII2

Nastavnik Jelena Vulić

Kviz takmičenje u okviru manifestacija „ Mamut fest“

Ekipa naše škole osvojila prvo mesto u opštini

Sastav ekipe:

Isidora Đuran VII1

Sredić Nikola VII1

Krsta Duška VII2

Vukmirica Mateja VII2

Nastavnik Jelena Knežević

 Opštinsko takmičenje iz engleskog jezika

Na opštinskom takmičenju iz engleskog jezika organizovanog na nivou aktiva nastavnika engleskog jezika odazvalo se deset osnovnih škola, među kojima i naša. Učenici naše škole koji su učestvovali na ovom takmičenju:

Nenad Erdeljan V1

Selena Mirčić V1

Jelena Janjić V2

Nikola Miladinov V2

Iličin Teodor VI1

Marina Adamović VI2

Uroš Vidicki VI2

Tanja Stepanov VI2

Dejana Petkov VII1

Tamara Gajić VII2

Srđan Laković VII2

Maša Radin VII2

Aleksandra Vrućinić VIII1

Dejan Bogosavljev VIII2

Nastavnik Milena Mučalov

 Opštinsko takmičenje iz hemije

Krsta Duška VII2

Tenkeš Vanesa VII1

Đuran Isidora VII1

Nastavnik Dragana Vunjak

 

Opštinsko takmičenje u fudbalu

Ekipa:

Latković Luka VI2

Martin Miodrag VI1

Kukić Mito VI2

Ljubojević Marko VIII2

Kuzmanovski Bojan  VII2

Gavranov Slobodan VII2

Petkov Stevica VII1

Kuburić Jovan V1

Nastavnik Vasa Mikalački

 Festival lutkarstva osnovnih škola

Učenici IVodeljenja učestvovali su na Festivalu lutkarstva osnovnih škola u Novom Sadu 16. marta 2013. godine. Izveli su predstavu „ Kapetan Džon Piplfoks“. Članovi dramske grupe:

Albulov Nikola

Stojkov Nikola

Babić Una

Matijević Milica

Balaban Saška

Janjić David

Glušica Srećko

Marojka Iva

Učiteljica Katica Jančić

 Opštinsko takmičenje iz istorije

Nataša Lazarević V1

Iličin Teodor VI1 prvo mesto

Vukmirica Mateja VIIrang trećeg mesta, plasman na okružno takmičenje; prvo mesto na okružnom takmičenju, prvo mesto na republičkom takmičenju

Vujin Ana VIIIrang drugog mesta, plasman na okružno takmičenje

Nastavnik Marko Milošev

 

Okružno takmičenje u sportskoj gimnastici

Ekipa učenika trećeg razreda  osvojiladrugo mesto:

Francuski Mihajlo III3

Francuski Marko III3

Mihalj Vasa III3

U pojedinačnoj konkurenciji Latković Luka VI2osvojio prvo mesto i plasman na međuokružno takmičenje

Nastavnik Vasa Mikalački

 

Okružno takmičenje u atletici

Bogosavljev Dejan VIII2prvo mesto na okružnom ( 300 metara), drugo mesto na međuokružnom takmičenju

Tolmač Nenad VIII1

Nastavnik Vasa Mikalački

„ Šta znaš o saobraćaju“

U B kategoriji učestvovali:

Danica Popović Včetvrto mesto, plasman na okružno takmičenje

Božin Srđan V2

U C kategoriji učestvovali:

Popov Kristina VII2

Petkov Stevica VII1

Nastavnik Svetlana Pavlović

 „Festival humanosti, mladosti i lepote“

Ekipa naše škole je osvojiladrugo mesto,a činile su je učenici šestog razreda:

Martin Miodrag VI1

Adamović Marina VI2

Oličkov Ivan VI2

Vidicki Uroš VI2

Bodiroža Ivana VI2, sa svojim pratiocima Krsta Duškom VII2i Nedić Milicom VIII2

Male olimpijske igre – republičko takmičenje

Ekipa devojčica na poligonu svestranosti zauzela 10. mesto, a  ekipa dečaka 12. mesto

 Međunarodno matematičko takmičenje  „Kengur bez granica 2013“

Ukupno 52 učenika naše škole se takmičilo, a rezultati su sledeći:

Ivana Manić, učenica III razreda,treće mesto

Nestor Iličin, učenik III razreda, pohvala

Teodor Iličin, učenik VI razreda, pohvala

 39. Matematički turnir OŠ 2013. (ekipno prvenstvo osnovnih škola Republike Srbije u matematici, održano u Beogradu)

Ekipu naše škole činili su sledeći učenici:

Stojadinov Ivan IV2

Skuban Dunja V2

Iličin Teodor VI1

Krsta Duška VII2

Savić Jana VIII2

Matematičko takmičenje „Svetosavska mozgalica”

Učenici Skuban Dunja V2, Ičinin Teodor VIi Vukmirica Mateja VIIzauzeli su prva mesta među gostujućim školama.