Jovan Popovic Kikinda

Termini za roditelje

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker  

 

 

 

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Raspored individualnih razgovora

Školska 2017/2018. godina

Raspored termina za individualne razgovore roditelja i učitelja:

Ime i prezime učitelja:

Razred/predmet:

Dan i vreme:

Katica Jančić I1 utorak, 2. čas

Slavica Ljiljak

I2

četvrtak, 3. čas

Gordana Mišković

II1

utorak, 3. čas

Dušica Matejin

II2

petak, 2. čas

Ljiljana Piperski

III1

sreda, 2. čas

Nataša Imbronjev Cucić

III2

ponedeljak, 2. čas

Ljiljana Marković

IV1

sreda, 3. čas

Snežana Perović

IV2

ponedeljak, 3. čas

Đuja Kovačević Engleski jezik II2, II1 utorak, 4. čas
Sonja Felbab

Engleski jezik II2, III1, III2, IV1, IV2

ponedeljak, 4. čas

Boban Petrović

Verska nastava I - IV

četvrtak, posle 5. časa

Aleksandar Stojkov

Romski jezik sa elementima nacionalne kulture I - IV

utorak, 4. čas

Raspored termina za individualne razgovore roditelja i nastavnika:

Nastavnik:

Predmet/razred/odeljenje:

Dan i vreme:

Božana Grbić

srpski jezik V1V2, VIII2, VIII3

petak, 4. čas

Renata Vujadinov

srpski jezik VI1, VI2, VII1, VII2, VIII1

utorak, 2. čas

Milena Mučalov

engleski jezik  V, VI, VII, VIII

ponedeljak, 4. čas

Katarina Tornjanski

nemački jezik V, VI, VII, VIII

utorak, 2. čas

Smiljana Kojić Grandić

likovna kultura V, VI, VII, VIII

petak, 6. čas

Jasmina Ćuk 

muzička kultura V, VI, VII, VIII

ponedeljak, 4. čas

Jelena Knežević

istorija V, VI, VII, VIII

petak, 3. čas

Olivera Gašić

geografija V, VI, VII, VIII

utorak, 5. čas

Jelena Vulić

fizika   VI, VII, VIII

sreda, 4. čas

Jelena Vukobrat

matematika VI2,VII1-2, VIII1-2-3

četvrtak, 5. čas

Dragana Volarov

matematika V1-2, VI1

utorak, 3. čas

Nevenka Đurić Kun

biologija V, VI, VII, VIII

petak, 2. čas

Dragana Vunjak

hemija VII, VIII

utorak, 4. čas

Svetlana Pavlović

tehnika i tehnologija V

utorak, 3. čas

Svetlana Pavlović

tehničko i informatičko obrazovanje VI, VII, VIII

utorak, 3. čas

Goran Arnuš

fizičko vaspitanje VI1-2, VII1-2, VIII1-2-3

utorak, 5. čas

Aleksandar Mišković

fizičko i zdravstveno vaspitanje V2
fizičke aktivnosti V1, V2

 sreda, 3. čas

Aleksandar Mišković

izabrani sport - košarka VI1

 sreda, 3. čas

Nikola Radivojša

fizičko i zdravstveno vaspitanje V1

 utorak, 6. čas

Nemanja Vajagić 

informatika V, VI, VII, VIII

ponedeljak,  3.čas

Boban Petrović

verska nastava V, VI

verska nastava VII, VIII

utorak, 13:00 časova

utorak, 13:00 časova

Aleksandar Stojkov

romski jezik sa elementima nacionalne kulture V - VIII

utorak, 11:00 časova