Jovan Popovic Kikinda

Izborni predmeti

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker  

 

 

 

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Raspored izbornih predmeta

Raspored časova obaveznih izbornih i izbornih predmeta u školskoj 2017/18. godini

 

Građansko vaspitanje I-IV razred

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Dušica Matejin

II2

četvrtak 5. čas

Ljiljana Piperski

III1i1

utorak 4. čas

Nataša Cucić Imbronjev

III2

utorak 4. čas

Ljiljana Marković

IV1

utorak 5. čas

Snežana Perović

IV2

utorak 5. čas

Katica Jančić

I1

četvrtak 4. čas

Slavica Ljiljak

I2

četvrtak 4. čas

 

Narodna tradicija/Lepo pisanje/Čuvari prirode 

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Gordana Mišković

Čuvari prirode II1

utorak 5. čas

Dušica Matejin Čuvari prirode II2  petak 4. čas
Ljiljana Piperski

Narodna tradicija III1i1

četvrtak 4. čas

Nataša Cucić Imbronjev

Narodna tradicija III2

utorak 5. čas

Ljiljana Marković

Narodna tradicija IV1

sreda 5. čas

Snežana Perović

Čuvari prirode IV2

četvrtak 4. čas

Katica Jančić

Narodna tradicija I1

sreda 4. čas

Slavica Ljiljak

Čuvari prirode I2

sreda 5. čas

 

Građansko vaspitanje V-VIII razred

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Draženka Draško

V1

petak 6. čas

Draženka Draško

V2

utorak 6. čas

Draženka Draško

VI - prva grupa

sreda 5. čas

Draženka Draško

VI - druga grupa

cetvrtak 5. čas

Draženka Draško

VI - treća grupa

ponedeljak 6. čas

Draženka Draško

VII1

sreda 13:15

Draženka Draško VII2

ponedeljak 13:15

Draženka Draško

VIII - prva grupa

petak 13:15

Draženka Draško

VIII - druga grupa

utorak 13:15

Draženka Draško

VIII - treća grupa

četvrtak 13:15

 

Verska nastava I-VIII razred

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Boban Petrović  I  Četvrtak 4. čas
Boban Petrović  II  Četvrtak 5. Čas
Boban Petrović III  Utorak 4. Čas
Boban Petrović IV  Utorak 5. čas

Boban Petrović

V razred

VI razred

utorak 12:20

utorak 13:30

Boban Petrović

VII razred

VIII razred

četvrtak 12:20

ponedeljak 13:30

 

Domaćinstvo VII-VIII razred

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Nevenka Đurić Kun

VIII - prva grupa

VIII - druga grupa 

sreda  13:15

utorak 13:15

Dragana Vunjak

VII1,2

četvrtak 1315

 

Informatika i računarstvo VI-VIII razred

nastavnik

odeljenje/razred

vreme - u suprotnoj smeni od redovne nastave

Nemanja Vajagić

VI a

sreda 1315

Nemanja Vajagić

VI b

sreda 1415

Nemanja Vajagić

VI b

sreda 1515

Nemanja Vajagić

VII a

utorak 1315

Nemanja Vajagić

VII b

utorak 1415

Nemanja Vajagić

VIII a

utorak 1515

Nemanja Vajagić

VIII b

utorak 1615

 

Romski jezik sa elementima nacionalne kulture

nastavnik

odeljenje/razred

vreme

Aleksandar Stojkov

I-IV razred/ V-VIII razred

utorak od  1100-1255