Jovan Popovic Kikinda

Raspored aktivnosti

LogoJPopovic

facebook-logo-square-webtreatsetc 106120-3d-glossy-orange-orb-icon-people-things-people-worker  

 

 

 

AktivneSkole           12027596 162669527414365 4335412259158504929 n

Serbian Chinese (Simplified) English German Hungarian Italian Norwegian Romanian

Raspored dopunske i dodatne nastave i slobodnih aktivnosti

ŠKOLSKA 2017/18. GODINA

RASPORED DOPUNSKE NASTAVE, DODATNE NASTAVE I SLOBODNIH AKTIVNOSTI I  I - IV RAZRED

Prezime i ime nastavnika:

dopunska nastava

sekcija

dodatna nastava

Marković Ljiljana

petak 5. čas

likovna sekcija

ponedeljak 5. čas

/

Perović Snežana 

četvrtak 5. čas

matematička sekcija

ponedeljak 5. čas

/

Jančić Кatica 

sreda 5. čas

mešovite slobodne aktivnosti

utorak 5. čas

/

Ljiljak Slavica 

utorak 5.čas

mešovite slobodne aktivnosti

četvrtak 5. čas

pčelarstvo  prema potrebi, u zavisnosti od potreba pčelinjaka u određenom vremenskom periodu

/

Matejin Dušica

sreda 5. čas

mešovite slobodne aktivnosti

petak 5. čas

/

Mišković Gordana 

petak 5. čas

mešovite slobodne aktivnosti

petak 4. čas

pčelarstvo  prema potrebi, u zavisnosti od potreba pčelinjaka u određenom vremenskom periodu

/

Piperski Ljiljana

petak 5.čas

mešovite slobodne aktivnosti

petak 4.čas

/

Nataša Cucić Imbronjev

petak 5.čas

mešovite slobodne aktivnosti

sreda 5.čas

/

RASPORED DOPUNSКE NASTAVE, DODATNE NASTAVE I SLOBODNIH AKTIVNOSTI V – VIII RAZRED

Prezime i ime nastavnika

nastavni predmet

dopunska nastava

dodatna nastava

sekcija

Grbić Božana

srpski jezik

V1,2 razred - ponedeljak 1200 

V1,2 razred - ponedeljak 1315

 medijska sekcija

utorak 1200

Vujadinov Renata

srpski jezik

VI1,2  ponedeljak 1200

VII1 2  sreda 1200

VII1 - petak 1310

VIII  sreda 1200

mađarski jezik

ponedeljak 1200

Kovačević Jelena

matematika

VI2 četvrtak1200

VII1,2 ponedeljak 1200

VIII1,2,3  utorak 1200

VIII1,2,3 - utorak 1500

matematička sekcija

sreda 1500

(Dragana Volarov, Jelena Kovačević)

Volarov Dragana

matematika

V1 2  ponedeljak 1315

VI1 razred  ponedeljak 1410

VI1 2 ponedeljak 1615

matematička sekcija

ponedeljak 1515

(Dragana Volarov, Jelena Kovačević)

Đurić Кun Nevenka

biologija

VI1,2 po potrebi

VII1,2, - petak 1200

biološka sekcija

petak 1500 

Grandić Кojić Smiljana

likovna kultura

/

/

likovna sekcija

četvrtak 1315  i četvrtak 1815

Ćuk Jasmina

muzička kultura

/

/

muzička sekcija

VIII razred  četvrtak 1700

I - IV razred  sreda 1200

 Knežević Jelena

istorija

/

/

medijska sekcija

utorak 1200

Gašić Olivera

geografija

V-VIII petak 1310 do 1400

/

geografska sekcija

utorak 1315 - 1400

Vulić Jelena

fizika

VI razred  sreda 1200 

VII razred  petak 1315

VIII razred ponedeljak 1200

VI - VIII sreda 1500

fizika

sreda1630

Vunjak Dragana

hemija

VII , VIII razred  utorak 1200 

VII-VIII utorak 1315

hemijska sekcija

četvrtak 1215 

Pavlović Svetlana

TiO

/

/

ruke moje vešte   sreda 1315

Arnuš Goran

fizičko vaspitanje

/

/

 o dbojka

V - VIII

1.grupa ponedeljak 1810-1855

V - VIII 2.grupa  sreda 1810-1855

Mišković Aleksandar

fizičko vaspitanje

/

/

košarka

V -VIII 

sreda1200  i petak 1200

Milena Mučalov

engleski jezik

V1 2  petak 1200

VI1 2 četvrtak 1200

VII1 2 sreda 1200

VIII1 2 3 utorak 1200

VIII1 2 petak  1500 

engleski jezik

petak 1630

Tornjanski Кatarina

nemački jezik

razred utorak  1200

VI razred petak 1315

VII razred sreda 1315

VIII razred pponedeljak1315

VIII1 2 3  po dogovoru sa učenicima

ruski jezik 

četvrtak 1200

Vajagić Nemanja      

pčelarstvo  II - VIII prema potrebi, u zavisnosti od potreba pčelinjaka u određenom vremenskom periodu