Dan škole

18. novembra 2020. godine obeležavamo 70 godina postojanja naše škole. Planirali smo da ovaj važan dan za sve nas obeležimo svečano uz bogat program. Međutim, aktuelna nepovolјna epidemiološka situacija koja nas je zadesila usled pandemije virusa COVID 19,  uticala je da Dan škole obeležimo na drugačiji način. Odlučili smo se za realizaciju projektne aktivnosti, a tema je Jovan Popović. Učenici su imali zadatak da crtežom, pričom ili pesmom predstave svoju školu, da izrade plakate ili prezentacije na temu Jovan Popović. Grupa učenika sedmog i osmog razreda snimila je filmić o životu i radu Jovana Popovića. Ovom prilikom se zahvalјujemo zaposlenima u Narodnoj biblioteci „Jovan Popović“ koji su nam izašli u susret i ustupili prostor za snimanje. Takođe se zahvalјujemo Fotografskom studiju  „Sretenović“ na tehničkoj podršci.

Radove učenika možete pogledati na sledećim linkovima - film, crteži, plakati, prezentacije.

Dan skole

SREĆAN  DAN  ŠKOLE!